wymarzony pokój

“dla Ciebie, Dziecka… dla Rodziny”

Twój
wymarzony pokój

W gustownym wydaniu
Co oznacza dobrze zaprojektowany pokój? Przede wszystkim poczucie wolnej przestrzeni, ciepła i bezpieczeństwa. Symetria i nasz nowoczesny design pozwolą na spełnienie wszelkich cech świadczących o Państwa wymarzonym pokoju.
Wolna Przestrzeń
Nie mamy tu oczywiście na myśli pustki. Poprzez wolną przestrzeń mamy na myśli najlepsze możliwe zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Nasze meble to nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają przekształcenie nawet trudno dostępnych miejsc w pojemne szafki, czy półki.

Ciepło

To jeden z tych czynników, dzięki którym wszyscy czujemy się w swoich czterech ścianach komfortowo, przytulnie i bezpiecznie. Design oferowany przez Symetrię sprawia, iż meble to nie tylko przedmioty codziennego użytku, lecz niezwykle istotny element wystroju podsycający ciepło Państwa ogniska domowego.

Naszą filozofię widać szczególnie w umeblowaniu pokojów dziecięcych. Różnorodne wzory, motywy graficzne, kolory, czy sprytne schowki pobudzą w Państwa dzieciach kreatywność i pozytywne emocje tak niezbędne w rozwoju naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo

Nowoczesny design to nie tylko atrakcyjne meble i innowacyjne gospodarowanie przestrzenią. Symetria doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy i nie wszystko jest takie samo. Właśnie dlatego dostarczamy Państwu meble skrojone pod klienta. Przed rozpoczęciem fazy projektowania, prowadzimy odpowiednie pomiary i obliczenia, dzięki czemu możemy dostarczyć meble idealnie dopasowane, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

Co więcej, odpowiedni kształt, czy faktura mebli potrafią w znaczny sposób optycznie powiększyć nawet małe pomieszczenia dodatkowo zwiększając Państwa satysfakcję z użytkowania danego pomieszczenia.

Poznaj darmową wycenę

Zadzwoń pod numer +48 791 172 717 lub kliknij poniżej i zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy