SYMETRIA

“Piękno na Wymiar”
"
“Symetria” to piękne słowo niekiedy kojarzone z doskonałością – perfekcją. Nie bez powodu jest to nazwa naszej firmy. Uważamy, że każda część domu jest składową jego duszy, a dom bez duszy jest niczym innym niż chłodnym, nieprzyjaznym pomieszczeniem. Dla Nas meble to nie tylko użyteczne schowki, ale również piękne ozdoby nadające ciepła Twojemu ognisku domowemu. Każdy mebel jest robiony ręcznie przez rzemieślników, dla których stolarstwo nie jest pracą, a pasją. Dzięki temu, już na pierwszy rzut oka widoczna jest różnica między dziełem człowieka, który włożył w swą pracę serce, a produktem wykonanym automatycznie.

Symetria Meble
Kim Jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy firmą złożoną z pasjonatów. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, wręcz misję. Dzieło entuzjasty – człowieka, który oddaje serce w procesie twórczym, jest czymś nieporównywalnie atrakcyjniejszym, od produkowanej masowo tandety/kiczu.

Nasz zespół to odważni i przebojowi ludzie, dla których umeblowanie całego mieszkania, czy nawet domu nie jest problemem, a twórczym wyzwaniem. Wyposażenie kuchni, łazienki, wykonanie regałów, tapicerowanych mebli, blatów z corianu, lub kamieni to tylko niektóre usługi, które zapewniamy. Każde wykonane zlecenie to dla Nas nie tylko zadowolony klient, ale również etap ku samospełnieniu, jako artyści i rzemieślnicy. Najwyższa jakość materiałów i wkład pracy włożony w realizację projektów z pewnością zapewni Państwu komfort i zadowolenie z wyboru Naszej firmy.

%

Pozytywnych Opinii

Wykonanych

Lat Doświadczenia

Świeżych Pomysłów

O NAS

Referencje

Dajana Marciak

Polecam meble z firmy Symetria.
Realizowali u mnie projekt całego domu. Pomimo tego, że termin przesunął się o 2 tygodnie to jakość mebli i wykonanie przerosło moje oczekiwania.

Grzesiek Kowalski

Bardzo profesjonalne podejście Pana Dawida do klienta. Uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Szybki kontakt telefoniczny, także poza standardowymi godzinami pracy. Termin realizacji zamówienia zgodnie z ustaleniami. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez firmę kuchni. Szczerze polecam!